Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendőm az Iphone-nal?

Mi a teendőm az Iphone-nal?

Figyelt kérdés

Leszedtem egy iOS 7-et, mert többen írták, hogy nincs aktiváció és működik ami így utólag jó nagy hülyeség volt. Nem tudom aktiválni, mert kiírja, hogy nem developer.

Visszaállítani szintén nem tudom, mert nem engedi az itunes.

Jailbreakelni próbáltam, de ugye írja, hogy nem megfelelő verzió? Ilyenkor mégis mi a teendő?



2013. jún. 14. 13:07
 1/5 reptoid ***** válasza:

Kell neked szarakodni bétaverziókkal.

Egyébként nem újratelepíteni kellett volna, hanem csak a frissítésre nyomni, akkor nem kellett volna új iPhone-nak beállítani, és aktiválni sem.

2013. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ki van írva nagy betűkkel mindenhova, hogy fejlesztőknek és hozzáértőknek szánt verzió. ha felraktad akkor ezzel acceptáltad, hogy te valamelyik vagy a kettőből. igazából bármelyik is vagy, meg tudod oldani a problémát. ha nem akkor megvárod a következő bétát és majd lecseréled arra, utána pedig a véglegesre. addig ha az itunes nem engedi nem fogsz tudni mást felrakni.


shsh fájlt legalább lementetted?

2013. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire "okos" vótá, fiam brútusz, de talán mégis szerencséd lesz.


[link]

2013. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg udf módban vissza lehetne állítani.
2013. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szedj le egy ios 6 ot és amikor kész kapcsold ki az iphont majd kapcsold be ugy hogy azonnal csatlakoztasd a kábelt mikozben lenyomva tartod a home gombot . Így már az itunes fel is ismeri. Ha gogyaid vannak csak írj : davd.peto99@hotmail.com egyébként én is így jártam ugyhogy tudom mi a baj és sikerült is megoldanom.
2013. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!