Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megkaptam álmaim telefonját...

Lil22 kérdése:

Megkaptam álmaim telefonját és kicsit elakadtam vele! Valaki aki jártasabb a témában tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ballagásom alkalmából kaptam egy Iphone 4-et. Legelső Appel termékem és kicsit megakadtam. Ma kaptam kézhez és ugye még teljesen üres.. És az van, hogy a gépem Win.7-es és ezt az ITunes cuccot nem tudom rá letölteni. Akkor hogyan rakjak rá zenét vagy képet? Válaszokat előre is köszönöm! :)

(Nem szeretnék Android imádók beszólásait, hogy minek kaptam Appelt, ha használni sem tudom stb...!)


2013. jún. 14. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

iTunes

[link]


iTunes használata

[link]

2013. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apple. Egyébként miért nem tudod letölteni az iTunest? Az mindenképp kell hozzá. Az Apple hivatalos oldaláról lazán mennie kéne. :)
2013. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát.. nem tudom :/ Dell notebookom van ami atom magos vagy mi.. és nem engedte tegnap letölteni :/

valami olyasmit írt, hogy nem kompatibilis vagy mi :/

2013. jún. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!