Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iphonera játékot...

Hogyan tudok iphonera játékot rakni?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudok iphonera olyan játékot rakni amit torrentről letöltöttem vagy egyáltalán még meg lehet oldani ezt a műveletet? tudom hogy installouson keresztül meg lehetettoldani ezt de most hogy nincs kivitelezhető-e

2013. jún. 14. 22:54
 1/8 reptoid ***** válasza:

Jailbreak, AppSync telepítése, aztán pedig a letöltött ipa-t bedobod az iTunesba, onnan pedig feltelepíted.


De most komolyan, van egy bőven százezres telefonod, aztán egy kóla árát lusta vagy kiadni egy alkalmazásért?

2013. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a komment első felét, a másodikra pedig csak annyit, hogy annyira nem megy jól a szekér alattam hogy az újabb generációs almát vegyem meg, igy csak egy nyamvadt 3gs-em van és ezért szeretnék ilyen beavatkozásokat végrehajtani!


Tényleg köszönöm a telepítésmenetet!

2013. jún. 15. 11:01
 3/8 A kérdező kommentje:
és itunes-ba hova kell rakni az ipa-át...?
2013. jún. 15. 12:52
 4/8 reptoid ***** válasza:

Simán csak beledobod bármelyik ablakba. Ő magának elrendezi majd az alkalmazások közé.


Utána csatlakoztatod a telefont, ott is kiválasztod az alkalmazások fült. Akkor látsz majd egy listát, benne lesz az új játékod is. Jobb szélén telepítés gomb. Utána kiírja majd, hogy telepítve lesz. Ha rámész jobb felül a Kész gombra, akkor kezdi el majd szinkronizálni és feltelepíteni.

2013. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen
2013. jún. 15. 13:16
 6/8 A kérdező kommentje:
jól hangzott ez az egész... csak annyi a baj hogy újratettem az appsync-et beraktam itunesba az appot le szinkronizáltam és nem tette rá az alkalmazást...
2013. jún. 15. 15:22
 7/8 reptoid ***** válasza:

Appsyncet miért raktad rá újra?

iOS 6-nál problémás az Appsync, az biztos. Vagy utoljára kell felrakni a jailbreakes kiegésztítőknél, vagy először. Annyira már nem emlékszem, nem vagyok jailbreakes.

A szifon.com-on keresd meg azt a postot, amelyik az evasion megjelenéséről szól, ott a kommentek között leírták, hogy mi a rákfenéje ennek az Appsyncnek.

2013. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ugye az appsyncet csak jb után tudod letölteni cydiabol szal csak utána tudod rárakni de nemtudom nem működik majd este belebogarászok hogy mi lehet a probléma
2013. jún. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!