Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5? Hívás hangereje?

Iphone 5? Hívás hangereje?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! van egy kis gondom. Nekem az iphone 5 előtt volt egy iphone 3mas telefonom. Azon hogy ha hívtak és felvetten olyan hangosan hallottam azt akivel beszéltem mintha ki lett volna hangosítva. Na most ezzel a telefonnal amit most kaptam alig hallom.Már próbáltam mindent. Esetleg ha valaki tud nekem segíteni annak előre is köszönöm !:)

#iPhone 5 #hívás hangereje
2013. jún. 15. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem hasonlítsd össze egy másik iPhone 5-tel, ha lehetőséged van rá. régebben úgy átlagosan is hangosabbak voltak a telefonok. ugyanezt nem csak a felső hangszóróról, de a kihangosítóról el lehet mondani. szoftveresen korlátozzák, hogy ne legyen torz, meg kíméli a hangszórót is, meg nyilván a fület is(ha már a híváshangszóróról is szó van). az én iPhone 4-em viszont hibás, koránál fogva rengeteg kosz lerakódott benne, stb. viszont 4S óta a koszolódásra jól odafigyelnek, szóval i5-ösön már ilyen probléma nem lehetne, esetleg más technikai. ha nem tudsz összehasonlítani, vidd be szervízbe, kb semmit nem vesztessz vele.
2013. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hagytad rajta véletlenül a fóliát? -> mert eltakarja a hangszórót és lehet ezért nem hallod


Ne aggódj nem nézlek hülyének :D előfordult már egy ismerősömmel

2013. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is 5-ös van, és ugyan ez volt a problémám!

Annyira bosszantott, hogy mindent állítgattam rajta, míg nem találtam egy olyasmit, hogy hívás hangereje/állítás gombokkal...

Ez ki volt kapcsolva, tehát nálad is ez a gond!

Kapcsold be és a plusz gombbal csűrd fel maxra!

2013. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont mikor elküldtem ezt a kérdést akkor jutott eszembe hogy lehet azért nem jó mert rajta van a fólia és igen ez volt a baja :DD de azért köszönöm hogy segítettetek :))
2013. jún. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!