Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4G és iPhone 4S között...

IPhone 4G és iPhone 4S között nagyon sok a külömbség? Akarok venni de úgy néz ki hogy a 4S re nem lesz pénzem. Tudom a 4S nek jobb a kamerája meg egy kicsit a procija. Sokkal rosszabb a 4G nek a processzora?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 13:26
 1/2 reptoid ***** válasza:

Nincs olyan iPhone, hogy 4G.

Sima 4-es iPhone van.


Én őszintén szólva nem vennék sima 4-et már. Egy 4S-t mellérakva szemmel látható a gyorsaságbeli különbség. Kijön lassan az iOS 7, az végleg hazavágja a sima 4-et szerintem.

2013. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Perszehogy. Azt mondják hogy 5ön is laggol kicsit, nem még 4 en. ios 7 már a következő iPhonera lett tervezve.


De azért van pár külömbség a 4/4s között. Kamera 5 ről 8 mpx re(+HDR), videó 720p ről 1080 ra, proci A4(1x 0.8 GHz) ről A5(2x 1 GHz)re, Siri, jobban fogja a hálozatot.

Aztán még ilyen apróságok: Bluetooth újabb, kamera stabilizátora jobb, 2x gyorsabb letöltési sebesség...


Sima 4et már nem éri meg megvenni, 4s még idén talán, de az is már 2 éves telefon.

2013. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!