Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért töltik le a csúcskategór...

Miért töltik le a csúcskategóriás telefonok tulajdonosai a párdolláros appokat?

Figyelt kérdés
Ezt sohasem értettem. Ha van pénz százezres okostelefonra, miért a pár száz forintos játékokon, alkalmazásokon "spórolnak" sokan? Egy játék jellemzően olcsóbb, mint egy üveg cola, vagy zacskó snack, és tovább is tart, valamint vélhetően nem azért vesz csúcskészüléket valaki, hogy a háttérképet nézegesse...

2013. jún. 16. 00:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nincs kialakulva a vásárlási kultúra a keleti szegényebb régióban.


A telefont meg kell venni, a szoftvert nem feltétlen mert vagy ingyenes vagy tört appot használnak.


Azonkívül gondolom aki így spórol, az úgy van vele, hogy azt a pénzt inkább másra költi.

2013. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Én például azért szedem le az ingyeneseket, mert olyan édesen megoldották Microsoftéknál (Lumia 920), hogy csak hitelkártyával lehet fizetni, ami nekem még nincs. De ha a havi számlához íródna hozzá, akkor megvenném.
2013. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet félreérthetően fogalmaztam, nem az ingyenes appok letöltésére gondoltam "spórolás" alatt, hanem a warezra.
2013. jún. 16. 00:41
 4/21 anonim ***** válasza:

Nagyon kevesen vesznek tényleg 100ezer feletti mobilt. A legtöbben ilyen olyan akciós szolgáltatós telefont vesznek akár 0 vagy pár tízezer ft-ért ,esetleg használtat kiüttetve .De persze arra is szeretnének játékokat alkalmazásokat. Adott a warez iparág és teljesen egyszerűen elérhető, hála a netnek ,akkor miért is fizessenek érte, ha azt a pént elkölthetik akár a telefonálásukra is? Senki nem büntet ezért, nem állítja meg a rendőr ,hogy elvegye a telóját és leellenőrizze a licenszeket az angribördön, szóval érted...

És ameddig van egy rakás legálisan ingyenes app is addig sokan nem értik ,miért vannak fizetősek is ,és próbálják azokat is ingyen beszerezni. Nagyban hozzájárulnak ehhez a hazai fizetési viszonyok is.

2013. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Direkt ezért fogalmaztam meg a kérdésem így, hogy nem a 20 ezres Galaxy Ace-s tulajnál nem értem a warezolást, hanem annál, aki az aktuális csúcsmodellel rohangászik, de 200 Ft-ot sajnál azért, ami végül is az okostelefon lényege. Azért valljuk be, ez nem kicsit "vicces":)
2013. jún. 16. 01:26
 6/21 anonim ***** válasza:
És ez miért zavar téged? Mi közöd hozzá,hogy ki mire költi a pénzét?
2013. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#6


Senki sem írta, hogy zavarja, furcsállotta, ezért megkérdezte.

Egyébként #1 jól leírta, vásárlási kultúra.

Keleten teljesen alap dolog, hogy filmért, zenéért, játékért SOSEM adsz ki pénzt, még ha megteheted sem.

USA-ban rengetegen vesznek filmeket, zenéket és játékokat is, igaz, hogy ott jobban meg is tehetik, de mondjuk egy magyar is megteheti, ha megengedhetett magának egy csúcskategóriás telefont.


Illetve sokaknál az is probléma, amit #2 írt, hogy nincs bankkártya.

2013. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Megtehetném,hogy vegyek szoftvert vagy filmet.De akkor sem tenném meg ha milliárdos lennék.Amit meg lehet szerezni ingyen azért nem fizetek.
2013. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8


De legalább azt remélem tudod, hogy baj van a mentalitásoddal.

2013. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 reptoid ***** válasza:

Mondjuk a 8-as okfejtésében van egy kis hiba, mert nyilván semmibe sem kerülne a polcokról is elcsenni valamit, munka helyett korabolni esténként embereket, államásokon zsebtolvajkodni.


Vagy esetleg egy sokszoros bűnözővel beszélgetünk?

2013. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!