Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy Sony Xperia S...

Tonyricr123 kérdése:

Lenne egy Sony Xperia S telefonom. Épp frissítettem és véletlenül be vagy ki kapcsoltam (elfelejtettem) és ki kapcsolt majd lefagyott "javítás" szerű képen. Ma épp lemerült és amikor újra töltöm a Sony logónál fagy le utána le merül. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nincs garanciám , szóval szívtam úgy mond.Szervizre meg nincs most nagyon pénzem.Az akkumulátorral még nem próbálkoztam.

2013. jún. 16. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

" Az akkumulátorral még nem próbálkoztam. "


-hát akkor próbálkozz,nem vesztesz semmit (már)

2013. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát , az a baj , hogy kellene egy olyan csavar húzó.De valamivel meg próbálom.
2013. jún. 16. 09:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam le venni a hátlapot. Nincs más mód ?
2013. jún. 16. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked nem Xperia S telefonod van. Az S-nek olyan a hátlapja, megfogom a boltban a kiállított darabot, már szét is jön.

Sony Update Service-vel vagy Flashtool-al talán fel tudod éleszteni, de lemerült akksival kérdéses. Esetleg távvezérléssel ránézhetek, csak csatlakoztatnod kell a telefont, ha tudok, teszek valamit.

2013. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Rendes tőled.De ez sony xperia s szerintem .lt26i vagy mi a neve.
2013. jún. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!