Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok videót rakni a...

Hogyan tudok videót rakni a telefonomra? (Sony Ericsson W580i)

Figyelt kérdés
amikor rárakom a videót a video mappába akkor rajta lesz a telefonon, csak nem játsza le...mit csináljak?
2008. jún. 21. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ahhoz hogy lejátszál videókat a telefonon mpeg4 vagy 3gp formátumba kell először konvertálni őket. Avi,mpeg fájlok nem fognak futni rajta, csak ha átkonvertálod pl mpeg4-be. Rengeteg program található a neten, ami képes erre, vannak ingyenesek is. Keress rá pl: avi to mpeg4 converter
2008. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hali!

Nekem is ez volt a problémám. :) Én a videókat a www.youtube.com-ról szedem. Kimásolod a videó linkjét, megnyitsz egy új oldalt és beírod, hogy www.zamzar.com/URL és oda az 1-eshez beilleszted a linket, a 2-nél kiválasztod a formátumot (3gp) a 3-asnál beírod az e-mail címed a 4-esnél meg rámész hogy "Convert". Csak ez időigényes! Nekem nagyon lassan jönnek meg az e-mailek. (1-2 óra is van amikor):S (Az e-mailbe a hosszú link-re menj majd, ha kipróbálod) Remélem tudtam segíteni.

2008. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én vagyok az előző válaszoló!


Igaz a minőség nem a legjobb lesz, de a 3gp nem olyan mint az avi például.

2008. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a 3gp video converter-t.

sok helyről letölthető pl innen is

[link]

2008. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen én is ezt használom! :)
2008. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. júl. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!