Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találom meg Sony Xperia U...

Hol találom meg Sony Xperia U telefonban a Google Voice Search-öt?

Figyelt kérdés
Az ikonját sose láttam, hát akartam telepíteni. Telóról a Play egyáltalán nem is adta ki találatként, webes felületen megvolt, rányomtam a telepítésre, de ott azt írta, ezen a készüléken már telepítve van. Valóban, megnéztem a weben a telepített alkalmazások között, rendszeralkalmazásként szerepel, de a telefonon egyszerűen nincs az alkalmazások között. Ilyenkor mi van, mit lehet tenni, hogy használni tudjam? Köszi előre is.
2013. jún. 18. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy telóról a Playben kiválasztom a saját alkalmazásokat, ott a telepítettek között nem szerepel, csak az összes között, de ha rámegyek, semmi lehetőségem nincs pl. törlés, frissítés eltávolítása vagy megnyitás. Voda függő a teló, még ennyi, hátha ez a baj.
2013. jún. 18. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy igazából ez egy plugin...


nem fogod látni a telepítettek között...

2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Még annyi érdekelne akkor, hogy mibe épül be, hogyan tudnám használatra bírni?
2013. jún. 19. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 4.0-ás android van telepítve, akkor:

Beállítások->Nyelv és bevitel->Hangalapú keresés

2013. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!