Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 képernyőjét...

Lambo96 kérdése:

Samsung S5230 képernyőjét hogyan lehet kalibrálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem rég volt cserélve az érintője és az a bajom, hogy eléggé erősen meg kell nyomni ahhoz, hogy észre vegye. 10-ből 6 esetben nem sikerül, amit akarok. Találtam hozzá szervízkódot, *#78# beütöttem, rámentem hogy Test Touch Config, ott kiadott sokmindent, mellette számokkal. Hiába nyomok rájuk, nem ad ki semmit, amivel be tudnám írni a számot. Mi a teendő?
2013. jún. 18. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán vidd vissza ahol cserélték...
2013. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet csak azért zavar, mert Galaxy Mini-hez szoktam, ahhoz meg elég éppen hozzáérni. Alapból ilyen az S5230?
2013. jún. 18. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a mini az kapacitív kijelző ez pedig rezisztív...
2013. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom. De hogy ennyi különbség lenne...
2013. jún. 18. 21:11
 5/5 19András93 válasza:
igen ennyi különbség lenne.....lakótásamnak van egy htc-je ami szintén rezisztiv és nekem egy xperia x10i....mit mondjak eléggé megszenvedtem vele pedig csak egy számot pötyögtem be :P
2013. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!