Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kihozni a maximum...

Hogyan tudom kihozni a maximumot a telómból?

Figyelt kérdés
HTC desire x
2013. jún. 18. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

a maximumot? Rootolás után...


most mi gond van vele amúgy?

2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted teljesítmény terén, vagy csak hogy milyen hasznos programok lennének rá?

Mindkettőhöz az első lépés a root.

Teljesítménynöveléshez egy jó custom rom ajánlott, és processzor órajelének növelés (de mindenre igaz, hogy szarból nem lehet várat építeni, tehát lehet jobb lesz, de nem lesz belőle HTC One).

Ha csak jobban kiakarod használni, akkor is ajánlott egy jó custom rom, mert sokkal nagyobb szabadságot kapsz, és kb mindent módosíthatsz.

Plusz arra egy custom launcher, Action Launcher Pro szerintem az egyik legjobb, innovatív, nem olyan, mint a többi, meg arra esetleg egy Stark icon pack, ami szerintem az egyik legszebb.

Illetve UCCW telepítése és ezzel szarrá tudod moddolni a telefonod kb, mindenféle widget van hozzá.

2013. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez garanciavesztéssel jár?
2013. jún. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!