Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon hogy tudom beálítani...

Androidon hogy tudom beálítani hogy a játékokat memória kártyára mentse és ne belső tárolóra? Mert ott csak 4 BG-om van. (Xperia V)

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Link2SD nevű programmal, de ez ROOT Jog-ot követel!
2013. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy megoldás van? Az a baj hogy minden program a belső tárhelyet nézi SD-nek, pedig egy 80ezres telótol többet várna az ember.. azért köszi
2013. jún. 19. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Így sikerült a sony -nak megoldnia, mert így rendesen használható a telefon minden funkciója. És csak root -al rakhatod át a valódi sd -re.
2013. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja van más megoldás is, amikor a telefon az igazi sd -t nézi a belső tárhelynek, a belsőt meg sd -nek. De ehhez szintén root kell.
2013. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem xperia J-m van, szintén ez a problémám :/
2013. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom ROOT-oljátok ki és nem lesz baj, de nem értem, 4Gb a belső, nem engedi áthelyezni telepítés után? Mert az a 4Gb nem olyan kevés ám. Nekem csak 150mb a belső, épp ezért ROOT-oltam hogy a letöltött Cuccokat a 4Gb-os Micro SD-mre mentse!
2013. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha normális dolgokat rakok rá akkor elég kéne hogy legyen, de leszedtem rá a nova 3-at (2GB) ami még pluszba leszedte a HD pack-et (1GB) és így már kevés :D de töröltem
2013. jún. 22. 11:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja igen: KÖSZI! :)
2013. jún. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!