Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg egy LG Optimus 2x telefonom van, de elejtettem és teljesen berepedt a képernyője. Ezen kívül még ezer baja van. Sajnos nem igazán értek a mobilokhoz, ezért tanácstalan vagyok hogy milyet vegyek. Igazából ami fontos nekem, az az hogy androidos legyen, belső kamerája elgyen, és szép képeket készítsen, illetve lehetőleg nagy tárhelye legyen! Nem tudom hogy ilyen telefonok milyen árban vannak, én ezt ami van anno 40 000-ért kaptam "baráti áron" garanciálisan...most sem szeretnék nagyon többet költeni rá. A válaszokat köszönöm! :)

2013. jún. 21. 22:49
 1/2 anonim válasza:
Most jött ki egy "olcsóbb" változata a sony z-nek, az xperia L...8 mp-es kamerája van és nagy a tárhelye(pontosan nem tudom mennyi) vagy ott a sony sp is,aminek szintén 8 mp-es kamerája van és 8000 MB belső tárhelye és 32 Mb-ig bővíthető és ha jól emlékszem 4,5"-os...én ezeket választanám.:)a sony L az 70 000 Ft körül van, az Sp szerintem 90 000 Ft.:D
2013. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y300
2013. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!