Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a telómmal, illetve...

Mi a baj a telómmal, illetve hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Egy SE Xperia mini pro-m van ( sk17i), és az a baj vele, hogy állandóan szaggat, még a főmenuben is sokszor, szinte csak akkor nem, mikor 100% on van, de még nem vettem le róla. Mi lehet a baj? Egyébként vigyázok rá, csak párszor ejtettem le, és azt is otthhon, többnyire szőnyegre, foldkozelbol.

2013. jún. 21. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hyogyérted hogy szaggat? Mennyire és hogy, le is szokott sűrűn fagyni? Az androidnak alapból vam egy olyan tulajdonsága hogy nagyon erôforrásigényes, és hajlamos laggolni, a menü lapozgatása közben mikrolaggok jelentkeznek, ez már,megszokott, gyengébb hardveren ha mleterheljük könnyen lefagy de nekem nem sűrű a fagyás. Ha ennél sokkal nagyobb a baj lehet hogy egy kicsit utána kéne nézni.
2013. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát vannak ugye az android gyorsgombok, és nem mindig hozza be rendesen, meg ehhez hasonló hibák. Gondoltam arra, hogy esetleg az akku romlott el, mivel párszor a töltőn felejtettem plusz 1-2 órára... Vagy a memo kártya esetleg, de sztem ennek kicsi a valószínűsége. Ja, azt még nem mondtam, hogy kirakati darab volt. Ez számít valamit?
2013. jún. 22. 10:21
 3/8 kiraly.gabor válasza:
Hát ebből én sem tudtam meg sokat, de attól megnyugodhatsz, hogy nem azért van mert néha tovább töltöd. Nekem az iphone 4S-em meg az Xperia Z is ki**urt sokat van tolton felejtve :D de ez nem lehet gond. Mondjuk próbálj meg egy master reset-et. de csak a médiafájlokról és a kontaktokat meg smseket mentsd le!
2013. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs, nem vagyok jó az ilyen számítástechnikai dolgok terén, elmagyaraznad, mi is az a master reset?
2013. jún. 23. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Androidon ezt factory reset-nek hívják, másrészt meg, google a barátod.
2013. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, sorry, nem kell mindjárt felkapni a vizet.
2013. jún. 24. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki kapta föl a vizet?
2013. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem úgy jött le egy kicsit. Ha nincs így, akkor örülök! Am köszi a válaszokat, megoldódott a gond, pedig nem csináltam semmit :D
2013. jún. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!