Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor mi mit jelent?...

Most akkor mi mit jelent? (sony z)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sony xperia z-t,előfizetéseset.Azt nem értem,hogy mennyit kell fizetni.Oda van írva hogy a készülék ára:124 000 Ft, a kezdőrészlet: 37 000 Ft, és a havidíj 9 000 Ft.Most akkor mennyit kellene fizetni,hogy elvihessük a telefont?

2013. jún. 21. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifizeted ott helyben a 37000-et és havi 9000-et törlesztesz, amíg ki nem telik a teljes ár (így tudom, bár simet is előfizetéssel veszel hozzá?)
2013. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még nem vagyok benne teljesen biztos, én mindig feltöltőkártyásat veszek, inkább várj még válaszra
2013. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már 2 éve vodafonosak vagyunk.:) én eddig feltöltőkártyás voltam.szal sztem új sim lesz.azért köszönöm.:))
2013. jún. 21. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
37 rugót+néha általában az első havi részletet ki kell fizetned vagy a telóra, vagy a díjcsomagra, esetleg mindkettőre.
2013. jún. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!