Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820 vs Samsung...

Gaxal kérdése:

Nokia Lumia 820 vs Samsung Galaxy s3?

Figyelt kérdés

-Tudjak telefonálni! Ne fagyjon be a beszélgetés közepén

-Aku ideje melyiknek jobb?

-Összeszerelési minőség?

-Ne fagyjon le 2 percenként

-Mi a véleményetek az alábbi készülékekről?


2013. jún. 22. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó telefon. A Nokia windows-os és az teljesen más felhasználói élményt nyújt mint a samsung. Az, hogy neked melyik jön be neked kell eldönteni de én az androidot részesítem előnyben. Na meg az S3-ban sokkal erősebb hardverek vannak, de igazából S3 árán már inkább Lg Nexus 4. Nexusnak remek az összeszerelése, prémium anyagok és a jó hardver miatt sosem fagy és egyből kapod a frissítést a googletől. Egy Biztos ennyi pénzért már alap hogy ne fagyjon!
2013. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köazönöm
2013. jún. 22. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Most az hogy jobb a hardwere a samsungnak nem sokat jelent , mivel a samsung 8 maggal se tudja megcsinálni hogy ne akadjon a telefonja amíg még egy l620 is akadásmentesen megy . Ezen csak röhögni lehet . Szerintem a nokiát vegyed .Spórolsz 30·000 ft és még jobbat iskapsz .
2013. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is e között a két készülék között vaciláltam (végül is a lumiát választottam, nagyon bevált)

Te hogy döntöttél?? :)

2013. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Máté_98 válasza:

Én a l800 és a galaxy ace2 közül akartam választani, de

mire odaértünk az ace2 elfogyott így a nokiát kaptam meg. Csak ajánlani tudom, sokkal jobb a wp mint az android.

2013. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül Nexus 4 lett belőle :DD
2013. júl. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!