Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 920-as készulekem picit...

Lumia 920-as készulekem picit beázott, de teljesen jol mukodik?

Figyelt kérdés
kint volt az esoben es amikor telefon elgezd melegedni mert dolgozik a processorja akkor egy keves kis pára kiül a kamerauvegére belul,nem tudom ez mekkora baj ha sokat van napon akkor picit a kepernyon is de egyaltalan nem veszes.a telo tokeletesen mukodik mindene jo mit gondoltok az elektronikahoz eljutotta viz vagy vigyem szervizbe ??száritsam? mert semmi baja csak amit irtam

2013. jún. 22. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki és hagyd állni 2 napot. Lehet h működik de akármi baja lehet. A víz elér valami fontos alkatrészt kap egy rövidzárlatot azt meg is kergül a telefon.
2013. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elszomorítani,de a telefonok nem mennek általában tönkre a víztől egyből.2-3 hét múlva benne van a pakliban,hogy egyszerűen bedöglik.Az elektronikai kontaktok oxidálódnak,és azért.Tele van a net videókkal,hogy iPhone-t fürdetnek a csap alatt,és bírja.Ohh jee!Persze nem akkor megy tönkre,hanem 2 hét múlva.Persze az is lehet,hogy szerencséd volt.Majd kiderül.Kérdezz meg szervizest,annak több a tapasztalata szét kell e kapnia kiszárítani.Egy ötösért biztos szétkapják,kiszárítják,azt összerakják.Fél óra,megvárod a szervizben,azt pont.Ha bedöglik drágább lesz a javítása,mert akkor már alkatrész is kell.
2013. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1igS6G_mdlI&feature=player_de..

Itt mondja is Bog,egy vízálló telefonra,hogy felesleges pohár vízbe tenni,mert úgysem az adásban döglik be,ha nem megfelelő a védelem.

2013. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kosz srácok,szárìtani fogom..de idegesito mert ugye minden okesnak nez ki.az szerintetek szinte biztos hogy úszott a garancia ???? mert sztem ez tenyleg csak nagyon kevés vìz lehet..
2013. jún. 22. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem ugrik a garancia. Viszont a Nokia szervizben szét nem szedhetik a telefont. Ezt a srán mondta nekem, amikor az én Lumiám jack hibával bekerült. Beszállítják a központiban és ott szedik szét. Aztán lehet, hogy egy ilyen beázást ott helyben megoldják.
2013. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsonak...nem ugy mukodik hogy a telefonban van egy akarmi ami elszinezodik????ha ez elszinezodott akkor ugrott a garancia nem?
2013. jún. 22. 21:06
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos ugrotta a garancia lefotozták a rossz részeket sztetek használhatom igy valszeg már kiszáradt vagy vigyem szervizbe,egyáltalán javítanak ilyet,a fém elkezdett oxidálódni:((
2013. okt. 5. 09:53
 8/8 Turista válasza:
Sajnos nem tudok privatot kuldeni, de ha meg "itt" vagy kerlek irj ram kedves kerdezo..!
2015. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!