Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 13 vagyok és szeretnék egy...

13 vagyok és szeretnék egy iphone 5 öt vagy nem?

Figyelt kérdés
de nekem azt mondták, hogy lassú meg minden. Nemtudom, elég sok névjegyem van és eléggé leterhelné szóval nekem egy sokkal strapabíóbb teló kéne. mit ajánlanátok
2013. jún. 22. 13:52
1 2
 1/16 schocko ***** válasza:
Előbb döntsd el akkor, hogy szeretnéd-e, vagy sem...egy Nokia 2110-es elég strapabíró.
2013. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Minek neked Iphone 5? Gondolom anyuci meg apuci venné meg..inkább keress 1 jobbat!

13 évesnek meg felesleges olyan drága telefon,mint az Iphone 5

2013. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is teljesen értelmetlen lenne. Van rajta egy rakás funkció, amit amúgy sem használnál ki, ráadásul a nagy verseny miatt tele van a piac sokkal jobb telefonokkal is.
2013. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Valaki árulja már el, hogyan lehet leterhelni egy ájfónt névjegyekkel? XD Egy egész aranyoldal-t akarsz rá menteni?


Vagy sok Justin Bieber képet teszel rá?

Leterhelni talán játékokkal lehet. XD

Arra meg úgysem fogod használni.


Tükör előtti csücsörítős, seggkirakós, fürdőruhás, törött állkapcsos, kép készítésre alkalmas lesz.


Aztán majd jönnek a következő kérdések:

- Ingyenes a facebook?

- Betört az ájfonom kijelzője, gariba megcsinálják?

- Elhagytam az ájfonom, be lehet valahogy mérni?


Vegyen neked anyu valami kínai klónt, azt menőzz azzal. XD

Így anyu pénztárcáját is megkíméled egy felesleges 150.000-es kiadástól.

2013. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

mellesleg fiú vagyok és igen elég sok névjegyem van..xdddlol

érti komikat már bakker..

ja és az a nokia szart se ér még andro sincs rajta...

2013. jún. 22. 14:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor a csücsöríűs, és seggkirakóst visszaszívom, jöhet helyette a "kockás" has, és szálkás "izom" búza képek. XD

Még mindig nem értem hogyan terhelné a sok névjegy? XD

Mire használnád?

2013. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Névjegyekkel akkor sem tudod leterhelni a telefont,de mindegy!!!

Amúgy meg sony v samsung!

13 évesnek Iphone 5 felesleges!Menőzni akarsz csak vele?! Értelmetlen!

2013. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
felénk ez a divat az iphone,ja és igen játékok is lennének rajta de nemsok mert nincs időm játszani..ink csak névjegyek meg remgeteg sms
2013. jún. 22. 14:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Felesleges, inkább vegyél egy olcsóbb telefont, Alcatel OT990-es is elég lenne neked
2013. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De hááát leírta... az a MENŐŐŐŐ a "divat" feléjük, ettől lesz jobb az osztályban. Még farka sem szőrös,de már alap hogy legyen egy majd 200.000-es telefonja. Fel sem fogják ezek a szarosok, hogy azért mennyit kell ma gürcölni anyunak. Én nyolcadikba örültem egy használt MTB-nek, pedig anyámék nem szegények. Bejártam vele a fél országot. Most meg ciki ha nincs a zsebedbe egy ájfon. Tudnám mitől lesz nagyobb attól valaki? Attól még egy elkényeztettet kis szaros marad. Villogsz vele, majd jönnek a varjak jól nyakon vágnak érte, és eladják szarért hugyért.
2013. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!