Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond? (Bővebben,...

Mi lehet a gond? (Bővebben, Lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok kerek 1 hete vettem egy TZE Blad III nevű készüléket és már aznap észrevettem hogy mikor töltöm az akumlátort nagyon forró a kameránál NEM IS AZ AKUMLÁTORNÁL hanem a kameránál és ma meg észre vettem hogy hiába teszem rá töltőre a kis led pirosan világít hogy töltésen van de azt írja ki az akumlátorbeállításoknál hogy NEM TÖLTŐDIK és 8% van folyamatosan nem merül nem töltődik most ki kapcsoltam és pihentetem 20-30 percig várom még lehül aztán hajrá ja és NEMPISZKÁLTAM,NEMSZEDTEM SZÉT szerintetek mit csinálja várjak vele hog töltődik e vagy ink hétfőn vigyem le a telnorhoz? és erre vonatkozik a garancia? PLS Vállaszoljatok. Választ előrre is köszi

2013. jún. 22. 19:38
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Vidd vissza garanciával.
2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm létszives akinek mg van valami ötlete... az írjon
2013. jún. 22. 19:53
 3/3 A kérdező kommentje:
na mostmár tüld de szó szerint anyira forró hogy égeti a kezem :S az érintőképernyős oldala is meg a hátoldala is
2013. jún. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!