Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van Androidos telefonon...

Van Androidos telefonon fényképszerkesztő alkalmazás?

Figyelt kérdés

Sziasztook! Kaptam egy Samsung Galaxy GT-S5570 okostelefont és ezzel szeretnék képet szerekeszteni. Gyakorlatilag arról van szó, hogy van két képem és ki szeretnék vágni egy részletet ezekből és egymás mellé tenném őket. Már letöltöttem néhány fotós alkalmazást, de ezekkel nem lehet ilyesmit csinálni.

Nem ismertek véletlenül olyat, amivel lehet és ingyen van? Előre is köszi a válaszokat. ^_^



2013. jún. 22. 20:21
 1/1 szami6 válasza:
Én az adobe photoshop express névre hallgató programot ajánlom,mivel minden megvan benne ami szükséges egy androidos képszerkesztő programhoz.
2013. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!