Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalt már valaki ilyet,...

Z88 kérdése:

Tapasztalt már valaki ilyet, ha igen mi a probléma? : sony x peria tipo -on a készített fényképek homályosak rossz minőségüek. A készülék pár hónapos, új kora óta ilyen.

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tölthetnél fel példát, mert nem tudom, hogy mi számít rossznak. Azért egy alsó kategóriás mobil fixfókuszos kamerájától még véletlenül sem szabad csodát várni. Lehet, hogy csak ennyit tud.

Persze az is lehet, hogy a felbontás van alacsonyabbra állítva, esetleg sérült a lencse.

2013. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
30 ezer forintos telefontól mit vársz? 3D nem kéne bele? És én imádom a sony-t mielött azt mondanád hogy csak azért mondtam mert…
2013. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd le a védő fóliát a cameráról. Nagyon pici. Az homályosít. :)
2013. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!