Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előbb hívtak ismeretlen...

Az előbb hívtak ismeretlen számról, amikor felvettem, olyan hangot hallottam "csörgést", mintha én hívnám. Megijedtem és kinyomtam. Mi lehetett ez? Lehet belőle bajom, ugye nem kell félnem, hogy lenyúlják így a pénzem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

rejtett, vagy ismeretlen?

megvan a szám?

2013. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rejtett
2013. jún. 25. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetett a szolgáltatónak vmi értesítője is. nekem egyszer volt hasonló( kétünk a számlabefizetéssel, és ismeretlem szám, felvétel után kicsöng--> gép által bemondott értesítő a tartozásról.. lehet vmi hasonló értesítő lehetett :)
2013. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gép hivott. és tovább akart kapcsolni. ha hiv ujra nyugodtan várj. szolgáltató vagy reklám emberek zaklatása
2013. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!