Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? Kezd...

Mi lehet a probléma? Kezd meghalni a telefonom? Akku és telefonálás probléma, mind2 egyszerre jelentkezett,1-2 nap különbséggel (samsung galaxy s3)

Figyelt kérdés

Eddig a telefonom teljesen jól működött. Normál használat mellett bírt egy töltéssel(pár óra) másfél napot. Az elmúlt pár napban megfordult, másfél napig kell töltenem és pár órát bír. Ugyanúgy használom.

A másik probléma, hogy telefonálás közben nem hallok semmit. De szó szerint semmit, mintha lenémulna a telefon. (és nem a fülem rossz). Így még egyáltalán használni sem tudom a telefonomat. Nagyon bosszantó. Van ötletetek?



2013. jún. 25. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Első sorban próbáld meg újraindítani, ha már ez megtörtént vagy semmit sem segít rajta, akkor rakd újra a software-t. Ha ezek közül egyik sem segít, akkor reménykedj hogy garanciálisan megjavítják.
2013. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam újra indítani, az nem segített.

A szoftvert is próbáltam frissíteni, arra azt írta, hogy már telepítve vannak a a legújabb frissítések, szóval nem csinált semmit.

Most kihívtam a prémium szerviz futárt, van még garancia, remélem sikerül megjavítani vagy ha más nem kicserélni. Csak addig a pár napig használhatatlan, még a futár sem tud így elérni.

Köszönöm a válaszod!

2013. jún. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!