Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance (T-Mobile H) android rendszer törlése és új szintén android (gyári) rendszer telepítése?

Figyelt kérdés
próbáltam telepíteni a telefonomra a CyanogenMod 10.1-et (sikerült is?), de kb fél órát vártam hogy betöltse a rendszert, nem töltötte. Aztán visszatettem az eredeti Jelly Bean(4.1.2 TMH) rendszerét, elindítottam, aztán olyan üzenetet kaptam, hogy "a com.google.phone alkalmazás leállt" aztán "a scsetup leállt"(bocs ha rosszul írtam. Tudja valaki hogy mit lehetne csinálni(recovery menüben semmi nem segített eddg)
2013. jún. 25. 22:12
 1/10 A kérdező kommentje:

SÜRGŐS LENNE!

(*eddig)

2013. jún. 25. 22:15
 2/10 anonim ***** válasza:

nem értem minek piszkàltok a rendszerhez. ha nem tetszik akkor vegyél olyat ami tetszik. egyébként amit visszaraktàl jelly bent az sosem volt gyàri. olvasd el az android szabàlyzatot. egyenlöre nem gyàrt letöltendö verziókat. a jelly ben re vonatkozóan. hekkerek müve ami fent van a neten. csodàlkozol ha nem müködik?

garanciàjàt is elvesztetted. cseszheted.

2013. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azóta visszaraktam a T-Mobilos 2.3.6-os ROM-ot és működik, aztán frissítettem KIES-el és ugyan azt csinálja, de a 2.3.6-os rendszer zökkenésmentesen működik. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet e ROOT számlálót lenullázni?
2013. jún. 25. 23:13
 4/10 A kérdező kommentje:
és mellékesen a Sammobile.com-ról töltöttem le a rendszert .ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK, NEM AZÉRT ÍRTAM IDE, HOGY LEBASZÁST KAPJAK AZT MEGKAPOM MÁSHOL IS SZEMÉLYESEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 25. 23:17
 5/10 Song válasza:
Hali! Lépj be az xda forumra és minden meg található. ez angol. van a pda fanclub ez magyar.
2013. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A CM sokkal jobb mint az eredeti android, nekem is CM fut a mobilomon. Egyik haverom telefonja is samsung volt, ugyan ez a probléma volt, ővé Samsung Galaxy Mini, CM7-et raktam rá, ahogy kell, látom tölt be, oké... csak várok... közbe jött másik haverom hogy menjünk tetőcsomagtartót venni, elmentünk addig a telefont itthon hagytam, visszaértem kb 20-25 perc múlva még mindig töltött. Na b*sszameg elbasztam-gondoltam, oké, nemgond. Megoldom. Recovery-be bementem Wipe/Data factory reset-et nyomtam, utána Install Zip From SD Card, kiválasztottam újra a CM-et. Feltelepítette, 2.-djára kb 1-1,5 perc alatt bekapcsolt. Szerintem próbáld meg újra. :) Sok szerencsét!
2013. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-szer, 5-ször is próbáltam és ugyan az a helyzet. :(
2013. szept. 21. 22:19
 8/10 schumilex55 ***** válasza:

Szia.

Ha aktuális még akkor pár javaslat.

Recovery -be bemész (nem tudom ott mi a kombináció de talán home+hangerő fel+bekapcs gomb egyszerre) és ott rámész minden wipe dologra, ha ez megvan akku ki, akku be és download mód (talán hangerő le+home+bekapcs) és akkor most kellene telepíteni a costum romot. Abból is a hivatalosabbik fajtát, azon belül pedig a szolgáltatód által kiadottat.

Én most az sgs3 -omban nulláztam először a flash számlálót, majd felraktam a gyári tmobilos 4.0.4 -es romot aztán wifire kapcsolódott majd leszedte a 4.1.2 -es frissítést magának.

2013. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális.... de nem sikerült ezzel a módszerrel sem... :'(
2013. okt. 5. 23:45
 10/10 schumilex55 ***** válasza:

Hát én még ennyit találtam: [link]

Tehát vagy lehet flashelni odinnal (download mód pl bejön) és akkor felraksz rá egy másik rendszert, vagy még ennyit sem enged a telefon és akkor azt otthon nem igen lehet megcsinálni.

2013. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!