Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az xperia z...

Miért szidják az xperia z kameráját?

Figyelt kérdés
13 megapixeles kamerája van, mégis mindenki szidja. Nem értek hozzá ,de nem úgy van, h minél több megapixeles a kamera,annál jobb képet csinál?
2013. jún. 25. 22:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek szeptemberre olcsóbb lesz a tmobilnál ?
2013. jún. 25. 22:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem úgy van. Ami dönt, az az érzékelő (a kamera) mérete. Minél nagyobb, annál szebb képet tud csinálni. Ezért van a kameráknak akkora lencséjük.
2013. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


És ezen kívül is még millió más dolog számít. Nem a megapixel a lényeg, de ezt azt hittem már mindenki tudja.

2013. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Millió más, de ez leginkább. Lehet a többi hiperszuper, ha ennyire kicsi az egész.
2013. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így van, akár lehetne 20 megapixeles is, az már szinte a szoftveres megoldás kérdése. de nem ez a fő problémája, amiért szidják, hanem mert elfelejtik, hogy ez egy telefon, nem fényképezőgép.
2013. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Így van. Az én 5 megapixeles fényképezőm sokkalta jobb képet csinál, mint egy 8 mpixeles xperia ray.
2013. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor most jó a kamerája vagy sem? Szép képet csinál?
2013. jún. 26. 20:17
 8/8 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AtKZKl7Bgu0

25 másodperctől egy xperia z-t tart a pasi.

Amugy szerintem szép képeket csinál a kamera, az xperia z-vel inkább a kijelző a gond nem pedig a kamera

2013. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!