Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki Androidos...

Van itt olyan aki Androidos telóról iPhone (4,4S,5) -ra (re) váltott?

Figyelt kérdés

1.Megbántátok?

2.Gyorsabb az iPhone mint egy androidos telefon?

3.Meg vagytok elégedve?

Előre is kösz!



2013. jún. 25. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

párhuzamban használom

gyorsabb

megbánnám ha csak alma lenne

steve jobs halála után már nem tudnak normális telefont csinálni. és ez egyre rosszabb lesz

2013. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nem közevetlenül, mert közte volt egy wp7-es telóm is.

körülbelül az első véleményén vagyok egyenlőre, ezzel az iOS7-tel kicsit tényleg rontották a számomra alkotott értékeket. használom a bétát, remélem ez változik. én elsősorban videókat készítek vele, az eredmény nyilván nem lesz rosszabb, de a kamera alkalmazás rettenetesen ronda lett szerintem, igénytelen.

2013. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1.Megbántátok? Nem.

2.Gyorsabb az iPhone mint egy androidos telefon? Igen.

3.Meg vagytok elégedve? Arra amire hasznalom tokeletes, de nem olyan jo tartalomfogyaszto eszkoz mint egy droid. Nem lehet csak uj filmeket/zeneket felmasolgatni ra peldaul, de akinek ez nem fontos annak tokeletes lehet.


iPhone 5-om van egyebkent, Xperia Z-rol valtottam ra, meg most vettem egy SGS4-et is, mivel droid nelkul azert nem teljes a kep.

2013. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Nem

2. Az iphone gyorsabb sokkal

3 igen

2013. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

1. nem bántam meg

2.sokkal gyorsabb

3.elégedett vagyok

2013. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!