Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be Alcatel...

Miért nem kapcsol be Alcatel OT 995 telefonom?

Figyelt kérdés
reggel egyszercsak kikapcsolt, este félig volt az aksi,reggel jelezte,hogy értesítésem van. 10perc mulva meg akartam nézni de kivolt kapcsolva. feltettem töltőre, és ott csak addig jut el,hogy kiirja,hogy my world is one touch stb.. aztán elsötétedik, rezeg egyet és megint kiirja,mintha kapcsolna be, de nem kapcsolbe.. akksit is probáltam már kivenni, utána se lettjó.. help :[ ja és kb fél éves telefonról van szó

2013. jún. 26. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

2 probléma lehetséges:

1: android jellegü hiba, tehát ujra kellene rakni..

2: érintőpanel hiba ( ez a súlyosabbik) csak a szervízt tudom ajánlani.)

2013. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kikapcsolt állapotban power-Vol+ gomb ez a hard reset.

ha így sem indul akkor CM recowery kell rá és újra kell flashelni a készüléket

2013. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hello Sikerült megoldani?csak mert ugyanez a hiba van a telefonomnak
2013. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyengeagep válasza:
Helo, nekem is ma ugyanez a gondom volt, kiderült, hogy zárlatos lett az akkumulátor. Új akksi és hibátlan a telefon!
2013. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!