Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék! Milyen...

Segítséget kérnék! Milyen havidíjas előfizetést válasszak? (T-mobile)

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy telefont a T-mobilenál, részletre.

Ezt csak úgy lehet megoldani, ha előfizetős leszek. (Eddig domino-s voltam.)

Már napok óta böngészem a T-mobile honlapját, hogy melyik lenne a legkedvezőbb. (Nem engedhetünk meg horribilis összegeket a havidíjra).


Többet is kinéztem, de nem igazán tudok eligazodni rajta, ebben kérnék segítséget:

-Like 50 (havidíja 1790 ft), ezzel az a baj, hogy csak főiskolások, egyetemisták számára elérhető érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal.

-Fun Aranytárskártya (havidíja 1725 ft), ezt meg csak arany vagy platina kedvezményjogosultsági szinttel rendelkező havidíjas előfizetők igényelhetik.

-Eco XS (havidíja 1950 ft), itt pedig az internetet nézve napi díj van, ami 195 Ft.


Igazából csak annyit szeretnék, hogy ne legyen túl drága, és tudjak internetezni vele. :/

Előre is köszi a normális válaszokért!


2013. jún. 26. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vegyed meg részletre a telefont. Olcsóbbra kijösz mintha vennél egy olyan előfizetéssel amit ki se használsz.
2013. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz,hogy részletre meg tudjam venni, havidíjas előfizetést kell választani hozzá.
2013. jún. 26. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
De nem tőlük gondoltam. Szolgáltatónál drágább a telefon mint egy gsm üzletben.
2013. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Először nézd meg milyen telefont szeretnél,és ott fel van sorolva,hogy milyen csomagban mennyi lenne.
2013. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eco surf. Kicsit drágább, 3000 körül van, de nem tudod túllépni mint a többit. Ha eléred fel kell tölteni mint a dominót és van benne 50mb net. Az nem sok, de korlátlan csak lassul, de fész, gyak, stbre ùgy is elég.
2013. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3-as, GSM üzletben nem lehet kamatmentes részletre venni,szolgáltatónál igen.
2013. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel eleve drágább...
2013. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezzel tudnék vitatkozni. Tmobilnál pl a GS2-t 70 ezerért el tudtam volna hozni,Media Marktban ugyanaz 120 ezer. Akárhogy is nézzük 50 ezer a különbség. És mindkettő kamatmentes részlettel. Annyi csak,hogy mediaban független a telefon,de nekem nem érne meg ennyi plusz költséget.
2013. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Példul ha egy s4et akarna venni akkor egy Mozaik XS csomagnál 3200ft havi mellett plusz 24 X 7690ft kellene fizetnie ami 184560ft, miközben xs csomagra sincs szökgsége és a kártyafüggetlen új s4 is 150ezer körül lehet venni.
2013. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy S Advance-t szeretnék.

Most néztem ki a Go!Net M csomagot.

Amikor viszont ott járok, hogy ki kellene választani a díjcsomagot, ezt nem ajánlja fel....minden mást viszont igen. :$

2013. jún. 26. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!