Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ice cream sandwich vs gingerbr...

Telefonok kérdése:

Ice cream sandwich vs gingerbread melyik a jobb xperia u ra?

Figyelt kérdés

olvastam hogy ics-el támogatja a két magot szóval játékoknál jobb mert ugye nem 1 ghz pörög a proci hanem 2x1ghz. De azt is olvastam hogy ics -nél nagyon belassul.

megéri frissíteni a jobb játékélményért?



2013. jún. 26. 17:43
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

És ezt te elhiszed? Hogy kiadnak egy kétmagos telefont úgy. hogy csak az egyiket használja. Elég hülyeség.

Én személy szerint az JB-t preferálom, de már az ICS is jobb a régebbieknél. Azzal a 2 magos procival és Mali 400-zal nem lesz lassú.

2013. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kiadják. A GB nem használ 2 magot csak egyet.
2013. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsi hülyeséget írtam a 2.2 nem használ 2 magot a 2.3 már igen bár nem tökéletesen azt meg kell vallani. Hát a sonynak elég sok ICS frissítése szar lett de meg lehet próbálni nézz róla videókat hogy mennyire gyors.
2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

A sonynak az ÖSSZES ICS (és most már JB is) frissítés szar lett. Különösen a telefonálós rész. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az sose használt sony -n ics/jb -t. Még a Z is néha megakad.

2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem U van, ICSre frissítettem, de előtte nem csináltam gyári beállítások visszaállítását, emiatt 2 napig lassu volt. Most ugyanolyan gyors, a telefonálás rész tényleg lassabb, nekem rossz volt a wifi, ICSre frissítéssel megoldódott. Nem nagyon játszom vele, erről nem tudok mondani semmit. Kapott viszont jó képszerkesztőt.
2013. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!