Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok xperi mini pro-ra...

Hol találok xperi mini pro-ra zelly cream-et?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett csak amit eddig letöltöttem az nem volt jó, és nem tudom hogy honnan tölthetnék le egy működő verziót, ezért szeretném ha valaki feltenne egy linket. Amúgy cwm-el szeretném feltenni mivel nincs nyitva a bootloader-em, így lehetséges feltenni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 26. 23:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami rom-okat eddig felraktam mind sony ericsson felirat után fekete képernyővel jelentek meg. Ez mit jelent?
2013. jún. 26. 23:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pont az a baj, hogy nem nyitott a bootloader. Csak gyári kernelre alapuló rom-ot tehetsz fel, másik el sem fog indulni.

Linkelj be egy rom-ot (lehetőleg ne a közvetlen letöltési linket, hanem pl. a fórumot ahol találtad), biztosan megtalálom benne a nyitott bootloaderre vonatkozó részt, miszerint csak azon indul el.

2013. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Próbálgattam és nem fényezem a dolgot valamit elcsesztem. Vissza rakom az eredeti rom-ot, 2.3-at vagy a 4.0-át és nem megy az érintőképernyő és az érintőgombok egyszer sem. A cwm-ben töröltem factory reset stb., ami ebben a videóban van: http://www.youtube.com/watch?v=uxfDGs9_gHo Lehet hogy rossz rom-ot raktam fel és az csinált valamit? Van valami ötletetek? Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 27. 07:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a telót nem ejtettem le nem tettem ki erős fizikai hatásoknak, csak szerintem szoftware-sen.
2013. jún. 27. 07:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék leírni hogy, mielőtt még működött cwm-ben csináltam biztonsági mentést és utána sz*rakodtam. Most felraktam a 2.3-at,root,cwm installer, vissza raktam a mentést és ugyan az. Valamit kitörölhettem egy olyan helyről ahonnan nem kellett volna?
2013. jún. 27. 07:14
 6/7 anonim válasza:
Igen az a baj h factory data reset után olyan rendszer inditó fájlokat is töröl a cwm amit nem tesz bele a biztonsági mentésbe azt javaslom h flashtool-lal flasheld újra a 2.3 androidot az meg kell h oldja a gondot jah és custom rom ami zárt bootloaderre is jó az csak custom kernellel fog menni
2013. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már egy párszor újra raktam a telót, 2.3-al és 4.0-val is de nem akar működni még mindig az érintő.
2013. júl. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!