Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg optimus g-t vagy a...

Frosty002210 kérdése:

Az lg optimus g-t vagy a nexus 4-et vegyem?

Figyelt kérdés
Főként játékra,internetezésre és telefonálásra használnám. Melyiket vegyem és miért?

2013. jún. 27. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Nexus! Olcsóbb, ugyanaz a teljesítmény és stock android rendszer gyors frissítésekkel. Egyedüli előnye az G-nek, hogy jobb a kamerája (13 mp vs 8 mp).
2013. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Én a nexust venném az ára miatt. A hardver ugyan az, a különbség hogy a Nexus 4-et főként fejlesztőknek szánták, ezért a stock android és a nyomott ár; a G pedig a nagyközönségnek készült, saját UI, "optimus" formaterv és persze magasabb ár.
2013. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%

nekem G van,azért vettem azt mert szerintem szebb a kinézete /ez szubjektív persze/.

a 4,7colos kijelző tényleg 4,7colos nem vesz el belőle a gombsor mert a G nél a képernyő alatt vannak,még a nexus 4nél a képernyőn.

harmadik ok pedig hogy a g 32gbos nem 16.

ezek miatt vettem G-t és nem is bántam meg,a rendszere nagyon stabil,nagyon gyors,persze nem annyira támogatott mint a nexus.

hogy te melyik mellett döntesz rád bízom,nem akarlak rábeszélni a g re csak leírtam hogy én milyen oknál fogva döntöttem mellette.

egyikkel sem jársz rosszul.

2013. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2013. jún. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!