Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb okostelefon?

Figyelt kérdés
A samsung galaxy s advance vagy a samsung galaxy s3 klón?

2013. jún. 27. 17:19
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Az S advance valószínűleg. Bár a klón minősége is számíthat, azért direktbe klónt nem vennék. Ha van türelmed és bátorságod rendelhetsz Kínából is telefont, olcsón lehet nagyon jókat is. Pl Jiayu G3 (nekem is ilyen van), Jiayu G4, THL w8.

Két teszt: [link] [link]

Mindkettő tetszett minősítést kapott, a kamerájuk nem túl jó de minden másban remekelnek :)

2013. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.De nem nagyon nyerte el a tetszésemet a Jiayu G4.
2013. jún. 27. 17:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a Nokia Lumia 520 jó?De ,hogy lehet rá rakni androidos játékokat?Mert láttam videókat,hogy viszi az asphalt 7-et meg a többi androidos game-t.Ugyanúgy mint az androidos telókra?(obb vagy data és apk telepítés)?Meg van rajta play áruház vagy ilyesmi?
2013. jún. 27. 18:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi nokia lumia 620 ról kérdeztem.
2013. jún. 27. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Első válaszó utána néztem jobban annak a 3 telónak amit írtál és tényleg elég jój csak a belső memória lehetne több mint 4gb amúgy 60-70 ezres telótól 4magos proci szuper.
2013. jún. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!