Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számítógépen keresztül lehet...

Számítógépen keresztül lehet alkalmazást letölteni telefonra úgy hogy nem csatlakozok a telóról wifire?

Figyelt kérdés
Erről az oldalról akarok letölteni [link] ott van az alkalmazás mellett hogy letöltés. Ha arra rámegyek akkor gondolom letölti a gépre és én onnan rá tudom rakni adatkábelen keresztül a telefonomra (nokia lumia 620)? Mobilinternet stickem van a laptophoz így nem tudok a telefonról wifire csatlakozni, azért gondoltam erre a megoldásra. Köszi előre is.
2013. jún. 28. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt telepited a laptopodra és már van is wifid.

2013. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wifi? mi lenne az amit küldtél? a laptopom van wifi, csak mivel mobilinternet stickem van így nem lehet a telefonról rácsatlakozni. Azért gondoltam arra hogy a gépre letöltöm ami kell és adatkábellel átrakom a telefonra.
2013. jún. 28. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy progi ami a laptopot wifijét használja fel wifi routerként.
2013. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem és ez lassítja a gépet? 16 gb os a mobilnetem és hamar lekorlátozzák mert elfogy a 16 gb és 128kbit/s lesz olyankor és az iszonyú lassú. Félek hogy ez felzabálja a GB-tokat...
2013. jún. 28. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!