Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilnak bírja tovább...

Melyik mobilnak bírja tovább az akkumulátora?

Figyelt kérdés

1.Samsung Galaxy S3

2.Samsung Galaxy s4 (I9505)

Az S4-nek nagyobb teljesítményű akkumulátora van de a kijelzője és a processzora is nagyobb teljesítményű (több arámot használ)



2013. jún. 28. 18:29
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Függ attól, hogy melyik S4 verzió (3 variáns létezik, MO-n 2 van forgalomban, a Snapdragon 600 és az Exynos 5 Octa). De szerintem az S3 bírja tovább mert csak HD képernyője van.
2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom mindkét mobil kibír 1 napot normál használat mellett. Én gondolkozás nélkül az s 4 et választanám ha ezek közül lehet csak választani. Amúgy a mai okostelefonok valahogy nem az eseteim. Üzemidő és a túl nagy méret nem valami vonzó. Ezért kivárok. 1-2 éven belül fordul a trend kifejlesztik a következő generációs akumulátorokat. Na én akkor veszek mobilt! Amúgy ha üzemidőre hajtasz Motorola razr 3500 MA aksi (legerősebb a piazon) és még vékony és jól is néz ki!
2013. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
S4-ből a Snapdragon 600-as .
2013. jún. 30. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!