Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi, hogy a...

Miért nem engedi, hogy a Samsung Galaxy S3-ban az (micro) SD-kártyára telepítsek?

Figyelt kérdés
Az előző telefonomnál volt egy beállítás, hogy az Alkalmazások kezelése menüpontban az SD-kártyára lehetett áthelyezni a programokat. Csakhogy itt olyan nincs. A belső 16 GB-nak kimondott, de 11 GB-os memóriára rak mindent, de én direkt vettem egy 32 GB-os kártyát erre a célra.

2013. jún. 29. 08:25
 1/1 anonim válasza:
Mert úgy működnek gyorsan és megfelelően az alkalmazások, ha a telefonra telepíti őket a rendszer. Én is megkérdeztem az ügyfélszolgálattól és ezt mondták... Maximum jó sok zenét videót és képet teszel rá ;). Azért 11 GB-os mert 5 GB-t lefoglal a rendszer.. kisbetűs részben benne van :P.
2013. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!