Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti Sony Xperia U-t, S-t, vagy...

Ti Sony Xperia U-t, S-t, vagy P-t vennétek? Ezek még jó telók vagy már elavultak? Melyik a legnagyobb és mi a véleményetek róla.

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
S, mert ez a legerősebb és legjobb.
2013. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak ezek közül a P-t venném. P van most is. Még jó telefonnak számítanak. Az S a legnagyobb, de nem kellene. Elrontott JB-ben a full hd felvétel, könnyen lejövő műanyag hátlap, a P-nek is vannak hibái de fém telefon, sokkal minőségibb mint egy műanyag. Az U pedig nekem túl gyenge, 512MB ram, kevés tárhely, 720p videó, hivatalos JB nincs és nem is lesz rá.
2013. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem S van, akkor a legjobb volt, de már tényleg elavult az újakhaz képest. Csak azok meg egyre nagyobbak, ezen is gondolkoztam a mérete miatt, végül rábeszéltek.

Full HD-t nem használom, szilikon tokban van így a hátlap problémát nem észlelem, az aksiidő gyenge a hasonló Samsungokhoz képest.

2013. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
P-t venném, S az már hatalmas.. Most U van, ez is jó. Még nem elavultak. Mind jó keszulek.
2013. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a sony xperia l- ről is tudtok valamilyen véleményt mondani?
2013. jún. 29. 21:49
 6/12 Xperia.floyd ***** válasza:
Felbontása kicsit kicsi a 4.3' kijelzőhöz képest sajnos + a kamerát mondják sokan , hogy gond van vele. Egyébként egy gyors telefon. Én is ezen gondolkozom , hogy ezt vegyem-e vagy rendeljek egy Xperia V-t GSM-ből... :)
2013. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem u van és imádom. Gyors rajta minden, jó kamera, tökéletes méret:)
2013. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy a Sony xperia pt fogom venni. Ez a telefon akadásmentes? Szóval nem laggol stb.?
2013. júl. 1. 13:04
 9/12 anonim válasza:

Nekem P-m van.

Semmi bajom nincs vele, talán a hangszórója nem a legjobb. Egyébként minden nagyon jól fut rajta, az internet is nagyon gyors, én nagyon meg vagyok elégedve vele. Kamerája nagyon szép képet csinál és már ezen 4-es android van.

Először én is U-t akartam,mert nagyon tetszett a világító sáv. Itt az "ikonok" világítanak,ha hozzányúlok (az az érintős rész), de így sokkal szebb.

Mindenképp csak ajánlani tudom!! :)

2013. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezer köszi!:) Akkor én is ilyen telefont fogok venni :)
2013. júl. 1. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!