Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance GT-I9070-et szeretnék 2.3.6os androidról 4.1.2-t szeretnék telepíteni, megéri? Melyik jobb bírni fogja a jelly bean-t? Nem fog fagyni, akadozni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
De fog.
2013. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha neked ilyen telód van, légyszi egy kérdésemre adj választ. Most vettem ilyen telót, és azt vettem észre, hogy fényképezésnél nem működik a zoom-olás. Letöltöttem hozzá a magyar nyelvű használatit is, részletesen le van írva, hogy 2 ujjunkat az érintőképernyre helyezve közelítsük vagy távolítsuk fényépezés közben, vagy pedig duplán katt a képernyőre. Nos nálam egyik sem vált be. Ez valami hiba lehet, vagy tényleg nem lehet vele zoom-olni!? Mert ha ez a normális, akkor viszem is vissza.
2013. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem lehet vele zoomolni, de lehet a 4.1.2es android rendszeren már lehet, nem tudom biztosra
2013. júl. 1. 14:22
 4/8 anonim válasza:
Szerintem gyorsabb lesz tőle,ha mégsem visszarakod a gyárit.Egy próbát megér.
2013. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fatalerr0r válasza:
Hát a ket uj szethuzasa vagy a dupla kattintas az oldalakra vagy a mar keszen levo fenykepekre ervenyes,a kamera hasznalatakor nem ugy kell zoomolni hanem kell lennie a kijelzon egy valaminek amit huzni lehet vagy a beallitasokban egy olyan opcio
2013. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fatalerr0r válasza:
a 4.1.2 androidrol szolva meg jobban fog vele mukodni a telefon,simabban es gyorsabban kene mukodnie es tobb lehetoseg kinal,nagyon is meg eri fel updatelni,mert minel frisebb a software annal jobb,ez logikus,nekem egy alacsony kategorias keszulekem van ami alapbol csak 2.3.4 re frissitheto ,de 4.1.2 van rajta es kivaloan mukodik
2013. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RaptorZ válasza:
ne akarj felrakni 4.1.2 én nekem ez van rajta és fagy
2013. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szarabb.. megbantam 1000x.
2013. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!