Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z vagy Samsung...

Sony Xperia Z vagy Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Hardware-ileg, kezelhetősége alapján, tartosságuk szempontjából (törékenység stb.), és egyébb szempontok alapján melyik a jobb? E két telefon közül szeretnék választani de nemigazán tudtam még eldönteni. Lehetőleg ne olyanok irjanak akik bele vannak b...lva adott készülékbe és csak azért istenítik az egyiket. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 1. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az ütésállóságot nézzük akkor a z,de minden másban a s4 a jobb.
2013. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném hogy számomra a hardware lényeg. Bár utánanéztem de a z-ről nem találtam részletes leírást (lehet én vagyok vak). Jah és az amolyan apró kis funkciók ami az s4-ben is megtalálhatók. (A z-ről nemigazán tudok sokmindent sajnos.)
2013. júl. 1. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:

SGS4 hardveresen csak picivel jobb, és ezt a picit úgy sem fogod érzékelni, hisz mindkettő olyan erős, hogy még a gyengébb is rohadt erős és mindenre elég és sosem lesz rá panasz.

Egyébként mindkettő jó telefon, Xperia Z-nek csak a kijelzőjére lehet panasz, csúcsktegóriás telefonba nem való TFT LCD.

2013. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"SGS4 hardveresen csak picivel jobb" -> A Galaxy S4 2x erosebb mindenben, kb. Ezen kivul az Xperia Z nem utesallo. Illetve a kijelzoje is szornyu. Szoval vegyel Galaxy S4-et. (Vagy esetleg HTC One-t). Tapasztalatbol beszelek, volt Xperia Z-m, most pedig Galaxy S4-em van.
2013. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _master_ ***** válasza:
Bárhogy nézem s4
2013. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"A Galaxy S4 2x erosebb mindenben, kb." -> A Galaxy S4 ből 3 verzió is van. Abból egyik sem erősebb a Z nél 2x esen. De már rájöttem, hogy itt gyakorikerdeseken mindenki értelmi fogyatékos és hülye. Tisztelet annak a rohadt kevés kivitelnek. Vér Pistiknek meg...
2013. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!