Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen "tepsit" ajánlotok?

Milyen "tepsit" ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy "phabletet" eddig 2 kiszemeltem van, egy note 2 és egy optimus G pro. Milyen lehetőségeim vannak még ebben a kategóriában? A válaszban légyszíves írjátok ellene és mellette szóló érveket is.

Pl note 2

Mellette

S pen

Jó üzemidő

Amoled kijelző (azért mert jobban szeretem az amoledet mint az ips-t)

2 év + 2 hónap garancia a készülékre

ellene

Képernyőhöz méretéhez képest kicsi a felbontás

Nekem nem tetszik a dizájn


optimus G pro

mellette

fullHD felbontás

Idei modell

Erős hardver

Ellene (ezek leginkább szubjektívek)

ips kijelző

Nekem hiányozna az s persze

LG gyártmány


Köszi hogy végig olvastad és válaszoltál


2013. júl. 1. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legjobb tanácsom, hogy várj a Note 3-ra. Neked egyértelműen a Note 2 és a Samsung dolgai jönnének be legjobban, csak nem akarod megvenni a korosodó Note 2-t, viszont már nagyon ideje van egy Note 3 bejelentésnek, lassan kapható lesz.


Vagy nézd meg az Xperia Z Ultra-t. Egyetlen dolog, ami ellene szólhat a 6,4"-es kijelző, ez már szerintem is túl nagy, pedig a nagy kijelzőjű telefonok a jók szerintem.

2013. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xperia-t nem akarok venni mert még mindig TFT kijelzőt használ a Sony ami elég fakó, volt már a kezemben xperia Z és már akkor is néztem hogy a Sony hogy lehet képes ilyen ocsmány képernyővel kiadni egy prémium kategóriás telefont
2013. júl. 1. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:
A Z Ultra-ban allitolag valami jobb fajta kijelzo lesz... de inkabb vard meg a Note 3-at. :) En is arra varok ^^
2013. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább megvárom a note 3-at, ha bejelentik a nyár folyamán akkor biztos hogy note 3-at veszek mert nyári munkából venném, ha meg nem akkor note 2-t veszek :)
2013. júl. 1. 10:46
 5/11 anonim ***** válasza:

triluminos kijelző lesz benne elvileg:


[link]

2013. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 |Orfeusz| ***** válasza:
Hol vállaltál nyári munkát amiből kijön egy Note 3? :O Mondd már el nekünk is :D
2013. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Izraelben :) mivel ott élek :)
2013. júl. 1. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Már írták előttem is, de azért leírom még egyszer: Xperia Z Ultra-ba Triluminos kijelző lesz.

Mivel még nem nagyon jelent meg ezért keveset tudni róla, de már vannak képek neten, és elmondható, hogy nem csak parasztvakítás, mindenképp jobb a sima TFT LCD kijelzőknél. IPS és AMOLED-el még nem lett összehasonlítva, így nem lehet tudni gyakorlatba mennyire csúcskategóriás, de valószínűleg nagyon jó lesz.

Színei az AMOLED színeire hasonlítanak, de jelenlegi infók szerint annál jobb lesz (nem nehéz), jó betekintési szögek, stb.

2013. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek

Ma voltam kiprobálni a note 2-t és szerelmes lettem :) amúgy elég sokat nyomkodtam (kb egy órát) és nekem nagyon hiányozna a többiből az s pen szóval mindenképp egy note lesz a kiválasztott :)

2013. júl. 1. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
És Note 3-ra nem tudnál várni? Mert mindenképp jobb lesz, és szintén lesz S-Pen.
2013. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!