Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom, de...

Elhagytam a telefonom, de nagyon kéne másik. Milyet?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy 33 minim volt, úgy néz ki nem nagyon lesz meg és a szülők nagyon ki vannak akadva, nem hiszem h túl drágát kaphatnék most, úgyhogy igazából egy olcsóbb telefon jó lenne, de olyat szeretnék, ami ilyen qwerty billentyűzetes, mint a blackberry és lehetőleg androidos. Milyeneket tudnátok mondani, ami azért ilyen normális használatra azért alkalmas tehát, nem csak telefonálásra :D:D Köszönöm nagyon szépen!!
2013. júl. 1. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
SonyEricsson Xperia Mini Pro. Mas opcio nincs. Minek neked a qwerty?:o
2013. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, újszerűen 25000 körül best buy, a QWERTY nagyon jó, nem csak gépelésre, a menüben navigálni is tudsz vele.
2013. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha valakinek 3inches telóra tellik, akkor ahhoz bizony jól tud jönni egy kiépített billentyűzet!

Nagyon jól gondolkodik a kérdező! :)

2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!