Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes internetrő...

Szerintetek érdemes internetről telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Pl. van ez a Gsmhome vagy akármi más és szeretnék rendelni egy új készüléket. Megbízhatóak-e az ilyen oldalak, vagy inkább vegyem T-mobileból a telefont?
2013. júl. 2. 15:25
 1/2 anonim válasza:

Én is netről rendeltem telefont, minden a honlaptól függ, hogy biztonságos-e, és előbb hívd fel őket, keresd fel őket, és bizonyosodj meg róla, hogy tényleg léteznek-e. Amennyiben megvan, csak úgy rendelj, ha előbb kihozzák és megnézheted hogy minden benne van-e. Lehet hülyeség, de a mai világban óvatosnak kell lenni. Megéri-megéri, mint már mondtam, de minden a honlaptól függ. Az elérhetőségüknél (ha kiírták pl telószámot) hívd fel őket és kérdezz rá az adott készülékre, mennyibe kerülne, van-e még, mikor hoznák,mikor kéne fizetni stb..

de ha picit félősebb vagy, menj el egy adott boltba és ott vedd meg

én neten vettem, ma is azt használom, még jótállási jegyet is adtak sok időre, nekem bevált :)

2013. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak is ott szabad telefont vásárolni. Sokkal olcsóbb.
2013. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!