Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért menő ha valakinek...

Miért menő ha valakinek BlackBerryje van?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy akinek BlackBerryje vagy iPhoneja van,az menő.Nem tudom hogy miért,ti mit gondoltok erről ?

2013. júl. 2. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Xarom le. Nem vok irígy, meg nem érdekel ki mivel hogy teszi az agyát. Persze nem mind olyan. De ha neki az a jó tegye.
2013. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 uno20001 ***** válasza:
Nem menő.
2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért? Menő a Blackberry?
2013. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Majdnem minden amerikai énekesnek/színésznek az van. Elég beírni hogy blackberry celebrties.
2013. júl. 2. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok a termékek menők, amik drágábbak, nehezebben beszerezhetők, netán kevésbé ismertek, de mindezek ellenére minőségiek, vagy annak tűnnek.
2013. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem a drágasága miatt menő, hanem mert amerikai minta. valószínű, ha a motorola is nagyobb népszerűségben lenne jelen, akkor az is ide tartozna. általában az ázsiaiakat kevésbé majmolják, ezért van amerika. mellesleg ahogy nézem, az iPhone-t váltja a Blackberry. nekem is iPhone-om van, nyilván nem azért vettem, mert fel akarok vele vágni. nyilván aki régebben úgy gondolta, hogy ez menő, az rájött, hogy már van annyi generáció, hogy az olcsóbbakhoz is hozzájut bárki. Személyesen is van egy ismerősöm, akinek megjelenésétől 4-ig iPhone-t használt, most pedig Blackberry-je van. Szerintem ez sokkal jobban láttatja a divatot, ugyanis bár a 10-es BB-vel már nyitnak a tudásra is, de a régebbiek kevésbé tudtak olyan sokat, mert ugye első sorban üzleti kategória...szóval aki 1-2 éve azt használ, biztos nem a BIS/BES adta lehetőségeket használja ki rajta...BB Z10-et én is vennék, divatozáson kívül, de még túl új.
2013. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem menőzésből,vagy divatból van iphone-om,hanem mert tetszik és szeretem használni.
2013. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos azé használnak BB-t mert a Vertu-t nem tudják megfizetni :D
2013. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Majdnem minden amerikai énekesnek/színésznek az van. Elég beírni hogy blackberry celebrties."


Ugyanaz elmondható az iPhone-ról meg a nagyobb droidokról is. A majdnem mind valójában elég kevés. Csak ha csak a BB-re koncentrálsz, akkor sokat is fogsz látni.

Ez épp olyan, mint amikor megveszel valamit és másnap felfedezed, hogy még egy rakás embernek olyanja van, előtte meg nem is figyelted.

2013. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!