Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismerősöm jön haza USA-ból,...

Ismerősöm jön haza USA-ból, és ajándékba hoz nekem egy iPhone 5öt. Tudom Itthon használni?

Figyelt kérdés
Kártyafüggetlent hoz, ami az apple.com-on 650 dollár. Erre jön még valami adó kint, vagy ennyibe kerül? Mielőtt nekem adja, ő még kint használni fogja, hogy ne tűnjön teljesen újnak, így nem lesz gond a vámnál.
2013. júl. 3. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
így elméletileg működhet a dolog. majd töltőfejet kell hozzá venni ugye, mert az ugye US szabványos.
2013. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig jon ra a local tax ,ez allamonkent valtozo ,atlagban 6% korul . Tudod hasznalni itt is az LTE kivetelevel minden funkciojat - az usa modellben ugyanis a 4G mas savon mukodik
2013. júl. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem tudod majd használni bármelyik kinai piacon tudsz veni hozá töltöt szerintem nem kell agodni
2013. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó te miről beszélsz? Kínai piacról Apple töltőt? Ne röhögtess.
2013. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50-50 az esélye, hogy utángyártottnál kifogsz egy olyat, amitől kigyullad a teló...:D talán szifon.com-on írtak róla egy cikket nemrég, hogy a burkalaton belül csak a két dugvillát összekötötték az usb csatlakozóval közvetlenül...szal a 220 V szépen menne a telóba...csakis eredeti apple töltőt érdemes venni.
2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!