Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek? Nokia...

Melyiket vennétek? Nokia Lumia 620, vagy Alcatel One Touch Idol Ultra?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,mivel nem egy kategóriáról beszélünk,de mégis e két telefon között vacillálok.
2013. júl. 3. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ne vegyél alcatelt, lehet hoogy "nagyon jó a specifikációja2 de nem megbízható,és nem is tud annnyit hiába jó a procija, ez oylan mint ha az amd-t hasonlítanád az intelhez....de ennyi pénzért inkább xperia s-t vegyél
2013. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vennék én Xperia S-t,csak az vagy 30-al kerül többe a tarifámba,így az kilőve.Volt már Alcatelem,meg a páromnak is az van most,tesómnak is az van és semmi gond velük.Ellenben a Nokiám volt szervizben és a hibát nem tudták orvosolni,így túladtam rajta.
2013. júl. 3. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat a kettő közül nehéz választani, mivel egyik WP és a másik Android!En például, miután volt egy androidos telefonom(Galaxy S2) mar nem vennék több androidot, mivel egyszerűen meguntam!Most szívesebben kipróbálnám a WP-t vagy a rövidesen érkező Tizen-t!Ha e két készülék közül kellene válasszak akkor inkább Nokia, amiatt, amit az előbb leírtam!De azt tudnod, kell, hogy a WP eléggé zárt Oprendszer, nem annyira nyitott, mint az android, de ez talán nem is hátrány...
2013. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő rendszert használom és ismerem,a WP jobban bejön a hülyeségei ellenére is,de a 620,amit meg tudnék fizetni,annyira gagyi kinézetű szegényke:)
2013. júl. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!