Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy telefon...

Mennyibe kerül egy telefon képernyőjének a cseréje?

Figyelt kérdés

Huawei y200 és megrepedt, de nem tudom, hogy, nem is vettem észre..


Előfizetéssel vettük, mert 'ingyen' telefon volt és ha én beviszem abba a boltba nem verhetnek le rajtam semmit? él éves sincs a telefon ..



2013. júl. 3. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a touchpanel sérült, azt 12-15000 körül szokták cserélni, ha a kijelző is, az 10-20000. Ha elég bátor vagy, és meg tudod oldani magadnak, akkor e-bayről a töredékéért is tudsz szerezni (nem feltétlen eredeti!) alkatrészt.
2013. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van rajta garancia? Akkor asszem megcsinálják ingyen a boltba ahol vettétek. De csak akkor, ha nem esett vízbe.
2013. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van rajta! Nem csinálják meg. Az nem tartozik a garanciába.

Nem esett vízbe még sosem.

Szervízbe 20.000ért megcsinálják, viszont találtam egy másik embert aki csak maszekba 9ért megcsinálja.

2013. júl. 8. 09:17
 4/5 anonim válasza:

Olvastam a válaszokat viszont, nekem most GL G3S telefonom van, és neki repedt meg a kijelzője, az érintkezőnek semmi baja . Ezért azt szeretném kérdezni,hogy mennyi lenne a kijelző cseréje kb.,ha ugyan oda viszem ahol vettem?

Kötöttünk rá 3hónapos biztosítást, ami még érvenyben van. Elvileg így nem annyiba kerül mint eredetileg.

2014. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is működött az érintője, szóval csak külsőleg volt hibája.

Nekem biztosítás nem volt, meg amúgy is túlment volna a 3hónapon, nem tudom hova valósi vagy, én úgy tudom, hogy mindent Pesten szervizelnek, 10e körül lenne, szerintem.

2014. nov. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!