Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minin miért...

Samsung galaxy minin miért van az, hogy ha valaki hív, akkor elfeketedik a képernyő, és csak pár másodperc múlva jelenik meg a hívó felület?

Figyelt kérdés
Valaki tudja a megoldást?

2013. júl. 3. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Azért mert egy automatikus közelség érzékelő van a mikrofon mellett, tehát amikor közel vagy a telodhoz elsötétül a képernyő ezt ha jól tudom nem lehet beállítani. Remélem segítettem!
2013. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez így igaz első, de a közelítésérzékelő csak akkor kapcsol be miután felvetted a telefont és odatartottad a füledhez, nem akkor amikor még csak hívnak és közelben sincs a füled. Szóval szerintem nem ez a baja. Ha esetleg mégis akkor a beállítások-hívás-további beállítások-közelítésérzékelő bekapcsolása pontnál kiveszed a pipát és megcsörgeted magad. Ha ez sem oldja meg akkor nem tudom...ha garanciás vidd vissza hátha megtudják oldani.
2013. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!