Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok? 60...

Milyen telefont ajánlatok? 60 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés
Androidosat szeretnek, lehetoleg nagy kijelzovel es ami elfogadhato kepeket keszit. Ajanljatok batran. Meg augusztus vegeog szeretnek venni, nem tudom mennyit valtoznak addig az arak.

2013. júl. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én xperia P-t ajánlom 60k körül, szerintem ez a legjobb ár/érték arányú telefon a kategóriájában. A kijelzője nagy felbontású de csak 4 inch nem tudom neked mekkora a nagy. Ha nagyobb kell akkor Lg optimus L9, az már szép nagy kijelző, jó felbontás. Mindkettőnek 8Mp-es kamerája van ami jó képeket csinál.
2013. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Samsung Galaxy S3 mini
2013. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az xperia P az 70 ezer forint korul van,nem? :/
2013. júl. 3. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szolgáltatónként változnak, ha meg függetlent akarsz, akkor pl a MediaMarkt még egy tízest rácsap. A T-Mobile webshopban talán egy tízessel olcsóbb, mint a T-Pontokban. De úgy hallottam, hogy a legolcsóbban most a Vodafone-nál lehet. De te sem árultad el a szolgáltatót, így pontos árat nem mondhatnak.
2013. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
T mobile-nal szeretnel venni. :)
2013. júl. 4. 16:41
 6/6 anonim válasza:
samsung galaxy ace 2
2013. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!