Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 ezerért jelenleg melyik...

30 ezerért jelenleg melyik Android/WP7-es telefont ér meg megvenni? (használtan)

Figyelt kérdés

mint fent írtam szeretnék venni használtan egy telefont.. vagy Andriod (ez lenne a legmegfelelőbb) vagy WP7 . 30 ezer (max 40et ) szánnék rá.. új telefonba nem gondolkodok.. mert tuti nem kapnék olyamit szeretnék ennyiért...


Elvárások : legalább HD videókat tudjon rögzíteni. és legalább 2 magos procival rendelkezzen.


Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2013. júl. 3. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520 függetlenül egy kicsivel drágább, de új, és mindenképpen megéri. !
2013. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D még várok pár választ.. ha nem lesz jobb ajánlat, vagy ha többen mondják hogy jó az a telefon, akkor mindenképp az lesz :)
2013. júl. 3. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:

WP7-et duplamagos processzorral nem kapsz, mivel az OS nem támogatta. HD videó szintén, amennyiben full HD-t érted alatta (720p-t tudják).

WP8-ból teljesítik a követelményeidet, és mivel nem is túl népszerűek ezek az eszközök, használt piacon is nyomott az áruk.

2013. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a WP csak alternatíva :D legjobb Androidos lenne :) Android jobb szerintem akármelyiknél :D én legalábbis imádom :) a HD-t 720p re értettem természetesen :)
2013. júl. 4. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!