Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 920 képes...

A Nokia Lumia 920 képes online filmnézésre?

Figyelt kérdés
Most szeretnék telót venni, és koliban jó jönne, hogy pl tudnék-e a ingyenfilmeken filmet nézni ??

2013. júl. 3. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
YouTube-on kivul nem sok minden megy rajta.
2013. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:\\
2013. júl. 4. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Megy rajta. Lehet online filmet nézni sok oldalon. Én tudok vele, akkor te is. S nem csak az indavideo, youtube...
2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3/3 ezt Flash player nelkul hogyan tudod kivitelezni? :)
2013. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyiket? Online film? Inda? Az inda alap elindul a gyári lejátszóval, az online film is ugyanez. Nem azt mondom h mind, de van amelyik igen. Pl a Stephen King az évszázad viharát csak online nézhetőben találtam meg, s azonnal indult.
2013. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező ,nekem lumia920 am van es persze youtube filmeket..DE pl.innen nem mindegyik de általában 10 bol 3 videó link elindul ami nem a telefon hibája hanem a linkek rosszak/online-filmek. innen neztem meg már vagy20 filmet a lumiammal es megneztem a family Guy osszes évadját szinkonban ami 9 évad asszem neztem sok igy jártam anyátokkalt is..meg megnéztem a the Walking dead-ot osszes évaddal szoval mindent megnezhetsz amit akarsz es a telóm media Player van nem kell hozza Adobe Reader csak ritkán irja ki a telefon de akk.sztem hibás a link vagy eltávolították a videot
2013. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyárilag az Android sem támogat mindent.Gondolok itt a 4.1-től felfelé.Itt is megoldható más böngészőkkel.

[link]

2013. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt egy jó pár böngésző,ezek alkalmasak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!