Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Tipo. Hol tároljam a...

Xperia Tipo. Hol tároljam a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy aprócska problémába ütköztem. Nem tudom hogy hol tároljam a telefonon a személyes dolgokat és a telepített appokat hogy rakjam.

Úgy nézem hogy van egy alap telefon memória ami durván 750MB plusz a telefonban alapból van egy másik belső memória fül amit nem én bővítettem. Ez 2,5GB.

A kérdés: Melyik memóriába telepítsem az alkalmazásokat, melyikbe rakjam a személyes dolgaimat, hogy a telefon ne lassuljon le. Remélem érhetően leírtam a dolgokat.


2013. júl. 4. 03:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt úgysem te döntöd el hova települjenek az alkalmazások. Az a 750 MB-os terület pont erre van. Oda fognak kerülni és amúgy se lehet hozzáférni.

A 2,2GB meg a szabadon használható tárhely. A rendszer ezt kezeli sdcard-ként. Ide bármit tehetsz.

2013. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van olyan opció hogy az alkalmazásokat áthelyezzem SD Cardról Telefonra vagy éppen fordítva. A telefon nem veszít a teljesítményéből ha valamelyik helyet eléggé kitöltöm? Mondjuk az SD Cardot?
2013. júl. 4. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, áthelyezni át lehet, de attól még nem a teljes alkalmazás kerül át az sd-re.

Ha nagyon telepakolod akkor előfordulhatmajd, hogy kegyetlen mód belassul.

2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!